Zodyhyd Trophy 2013 - Novinky

Výsledky a galerie

Kompletní výsledky najdete pod odkazem Výsledky

První fotografie od Dana zde:
https://www.dropbox.com/sc/8c4wcv0q8o72c8v/Lt6nKXVJxj

Další budou dopněny do Galerie (pošlete, co máte)
 

Dohráno

Team Zodyhyd PNP vítězí v Zodyhyd Trophy 2003!


Rozpis flightů

Vážení přátelé,
 
teamy byly rozděleny dle součtu HCP a přiřazeny k sobě od nejvyššího k nejnižšímu. S jedinou výjimkou - kapitánské flighty, dle tradice, hrají spolu v posledním flightu, aby mohly všechny náležitě přivítat, povzbudit atd.
Jelikož máme lichý počet teamů, bude v prvním flightu jen jeden team. Pokud by třeba někdo nedorazil (nebo dorazil někdo navíc), ještě to na místě upravíme, ale jinak toto považujte za finální rozpis.
 
V neděli pak budeme startovat podle výsledků ze soboty. Jako první bude startovat team s nejvyšším počtem ran ze soboty a postupně až k nejlepším na konec.
 
Nezapomeňte prostudovat předem pravidla, viz odkaz. Na místě je samozřejmě ještě zopakujeme.
Slavnostní zahájení bude v Golf Clubu Hluboká v sobotu ve 12:00 hodin.
 
čau Michal
 
 
Tee times
 
sobota:
12:30
TBD
Písečtí Bombeři
12:40
Funny Hoes
Los Pelos
12:50
Dirty Birdies
Branická Desítka
13:00
Máňa Ltd.
Slapy Hovadhoes
13:10
Pink Panthers
Zodyhyd PNP
 
neděle (nasazení podle sobotních výsledků):
9:30
10. po prvním dnu
9. po prvním dnu
9:40
8. po prvním dnu
7. po prvním dnu
9:50
6. po prvním dnu
5. po prvním dnu
10:00
4. po prvním dnu
3. po prvním dnu
10:10
2. po prvním dnu
1. po prvním dnu
 
 

Předpověď počasí

Zatím dobré!

4.10.2013, zdroj www.yr.no


Pozvánka

Přátelé, kamarádi, plejeři, krtkobijci, sportovci i povaleči, milé dámy, (snad jsem na nikoho nezapomněl)!

Hlásím se Vám opět přímo z ústředí organizačního výboru slavné ZODYHYD TROPHY. Ano, i letos máte to štěstí a čest: možnost účasti na tomto slavném a již tradičním golfovém klání. Letošní již šestý ročník se uskuteční v termínu:

12.-13.10. v Golf resortu Hluboká nad Vltavou

Toto krásné a technicky náročné hřiště bude hostit náš dvoudenní turnaj, jenž se (jako již tradičně v lichých letech) uskuteční ve formátu scramble dvojic na rány. Vítězná dvojice získá štítek na slavnou putovní Zodyhyd Trophy a právo nechat na ni rok prášit na své vlastní polici!!!

Ubytování je zabukováno v přilehlém areálu Sportcentrum Dvořák v jednoduchých, ale útulných čtyřlůžkových a tříhvězdičkových bungalovech, hospoda pro sobotní after párty je taktéž tam. www.sportcentrumdvorak.cz

Poplatky: získali jsme zvýhodněné fee 575 Kč na den + počítáme startovné 100 Kč, celkem tedy bratru 1250 Kč za dva dny hraní. Bungalov stojí 1600 Kč / noc.

A teď tedy důležité: potřebuji od Vás již závazné přihlášky soutěžních dvojic (ve formátu název teamu a jména hráčů) a upřesnění požadavků na ubytování (ve formátu počet osob a jestli jen jednu noc, anebo dvě) Pokud nezaberete celý bungalov, zkuste se mi buď nějak spárovat, anebo dát vědět jestli jste připraveni s někým sdílet bungalov, anebo chcete celý pro sebe.

Přihlášku se jménem týmu a obou hráčů pošlete na michal.bily@mcsup.cz

Pokud by někdo zatoužil po větším komfortu či soukromí, je možno individuáln řešit ubytování třeba v hotelu Podhrad. www.hotel-podhrad.cz (také dejte kdyžtak vědět)

Přihlášky mi prosím pošlete co nejdříve, nejpozději do konce tohoto týdne (t.j. do 6. září). Vzhledem k letošnímu formátu, kdy nejde o teamovou soutěž ala Ryder cup, ale scramble dvojic na rány, je možno i lehce rozšířit startovní pole. Máte-li tedy někoho, o němž jste přesvědčeni, že ho prostě musíme pozvat, dejte vědět. Více dobrých lidí = více dobré zábavy. Máme rezervováno 6 flightů a 9 bungalovů, ale můžeme to rozšířit….

Takže se těším na smršť Vašich přihlášek a hlavně pak na sobotu 12. října!!! (a dejte mi kdyžtak vědět i když nepojedete, ať vás pak zbytečně nenáháním).

Čau Michal
(tel: 774 791 603)

 


Zodyhyd Trophy 2013 - termín

Přátelé, kamarádi,

Blíží se doba, kdy bude třeba setřít vrstvu prachu z putovní trofeje a poslat jí dále (anebo Vám ji aspoň na chvíli ukázat :o).

Letošní ZODYHYD TROPHY se odehraje (tak jako tradičně v lichých letech) jako dvoudenní scramble dvojic na rány. Termín byl stanoven na 12.-13. října.

Hřiště ještě dolaďujeme, podrobnosti pošlu později, ale od vás všech bych potřeboval alespoň předběžné nezávazné přihlášky, abych věděl s kolika plejery-kami možno počítat. (a s předstihem zajistit v cílovém regionu dostatečný kontingent kvalitní cukrové třtiny pro dodatečné zpracování).

Sportu zdar a krtka bij!

Michal
 

PS: nezapomeňte mi poslat ty předběžné přihlášky :o)