Pozvánka

Přátelé, kamarádi, plejeři, krtkobijci, sportovci i povaleči, milé dámy, (snad jsem na nikoho nezapomněl)!

Hlásím se Vám opět přímo z ústředí organizačního výboru slavné ZODYHYD TROPHY. Ano, i letos máte to štěstí a čest: možnost účasti na tomto slavném a již tradičním golfovém klání. Letošní již šestý ročník se uskuteční v termínu:

12.-13.10. v Golf resortu Hluboká nad Vltavou

Toto krásné a technicky náročné hřiště bude hostit náš dvoudenní turnaj, jenž se (jako již tradičně v lichých letech) uskuteční ve formátu scramble dvojic na rány. Vítězná dvojice získá štítek na slavnou putovní Zodyhyd Trophy a právo nechat na ni rok prášit na své vlastní polici!!!

Ubytování je zabukováno v přilehlém areálu Sportcentrum Dvořák v jednoduchých, ale útulných čtyřlůžkových a tříhvězdičkových bungalovech, hospoda pro sobotní after párty je taktéž tam. www.sportcentrumdvorak.cz

Poplatky: získali jsme zvýhodněné fee 575 Kč na den + počítáme startovné 100 Kč, celkem tedy bratru 1250 Kč za dva dny hraní. Bungalov stojí 1600 Kč / noc.

A teď tedy důležité: potřebuji od Vás již závazné přihlášky soutěžních dvojic (ve formátu název teamu a jména hráčů) a upřesnění požadavků na ubytování (ve formátu počet osob a jestli jen jednu noc, anebo dvě) Pokud nezaberete celý bungalov, zkuste se mi buď nějak spárovat, anebo dát vědět jestli jste připraveni s někým sdílet bungalov, anebo chcete celý pro sebe.

Přihlášku se jménem týmu a obou hráčů pošlete na michal.bily@mcsup.cz

Pokud by někdo zatoužil po větším komfortu či soukromí, je možno individuáln řešit ubytování třeba v hotelu Podhrad. www.hotel-podhrad.cz (také dejte kdyžtak vědět)

Přihlášky mi prosím pošlete co nejdříve, nejpozději do konce tohoto týdne (t.j. do 6. září). Vzhledem k letošnímu formátu, kdy nejde o teamovou soutěž ala Ryder cup, ale scramble dvojic na rány, je možno i lehce rozšířit startovní pole. Máte-li tedy někoho, o němž jste přesvědčeni, že ho prostě musíme pozvat, dejte vědět. Více dobrých lidí = více dobré zábavy. Máme rezervováno 6 flightů a 9 bungalovů, ale můžeme to rozšířit….

Takže se těším na smršť Vašich přihlášek a hlavně pak na sobotu 12. října!!! (a dejte mi kdyžtak vědět i když nepojedete, ať vás pak zbytečně nenáháním).

Čau Michal
(tel: 774 791 603)