Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in _weather_parse_forecast() (line 219 of /u2/www/zodyhyd_cz/data/www/sites/all/modules/weather/weather_parser.inc).
  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() in _weather_parse_forecast() (line 219 of /u2/www/zodyhyd_cz/data/www/sites/all/modules/weather/weather_parser.inc).

Zodyhyd Trophy 2018 - Novinky

Shrnutí

Další vydařený ročník!

Gratulace dvojici 2.J.V.2, jejichž vítězství bylo zasloužené a celkem přesvědčivé. A také vítěznému teamu Zodyhyd PNP, kde až do posledních chvil nebylo nic jisté.

Před příchodem posledních 2 flightů na osmnáctku měl Zodyhyd 7.5 bodu a oba zbývající zápasy byly square. Shodou okolností obě Zodyhyd dvojice dokázaly poslední jamku vyhrát a přidat tak 2 body, ale pokud by byl výsledek opačný, slavit mohli Prague Panthers.

A tady máme vítěze:

Hrací systém byl letos po ostoupení Motyček na poslední chvíli upraven a protože to nakonec hezky vyšlo, že za každý team startovaly 4 dvojice, mohli jsme kromě standardní soutěže dvojic soutěžit v teamovém utkání v standardní jamkovce, kde se utkali dvojice systémem scramble v obou dnech na první i druhé devítce zvlášť. Celkem tak bylo ve hře 16 bodů, 8.5 bodu zaručovalo teamové vítězství.

Kompletní výsledky jsou k nalezení zde.

Pár fotografií (včetně nové krásné trofeje pro vítěznou dvojici) naleznete v Galerii, pokud máte další na sdílení, pošlete.

Moje shrnutí na: Postak@Golf.

Díky všem za účast a organizační výbor už začíná přemýšlet, jaký bude 12. ročník.

Zodyhyd PNP a 2.J.V.2 vítězí

Zodyhdy PNP vs Prague Panthers 9.5:6.5

soutěž dvojic:
1. 2.J.V.2
T2 Dirty Birdies
T2 Š- kaŠle na to...

Nasazení na sobotu

Nakonec všechno jinak - na poslední chvíli se odhlásily Motyčky a tak se změnil rozpis na sobotu i formát.

Více brzy.

Flight 1 12:50
Dirty Birdies
Š- kaŠle na to...
Flight 2 13:00
Circus Brothers
2.J.V.2
Flight 3 13:10
TBD
Branická desítka
Flight 4 13:20
Pink Panthers
Zodyhyd PNP

15 dní do prvního odpalu

Už se nám to blíží! Slavnostní zahájení proběhne v sobotu 22.9. ve 12:00 na recepci českokrumlovského hřiště.

Jak jistě víte, letošní ročník je doslova revoluční, protože proběhne soutěž dvojic i teamové utkání Zodyhyd vs Prague Panthers. Více podrobností najdete v pravidlech.

V sobotu startují první flighty ve 12:50, v neděli je první tee time v 10:00, startuje se podle pořadí dvojic ze soboty a vedoucí dvojice nastoupí v posledním flightu.