Shrnutí

Nejde začít jinak, než pogratulovat Prague Panthers k zisku poháru!

Zodyhyd to samozřejmě trošku mrzí, obhajoba byla blízko, ale tentokrát musíme uznat, že Pantheři byli lepší. Celkem čtyřikrát měl Zodyhyd možnost získat alespoň půlbod potřebný k rozehrávce na poslední jamce duelu, ale nepovdlo se... Na druhou stranu ve dvou případech se podařilo získat na poslední jamce bod. Souboj byl prostě letos velmi vyrovnaný a hladoví Pantheři to dokázali.

Na nedělní poslední jamce nedokázali Palice z nadějné pozice proměnit birdie a naopak TBD se zachránili z pozice mimo green a Pazďa trefil vítězný pat! Velky finiš teamů Zodyhyd PNP a 2.J.V.2 (v neděli 4 výhry) už nemohl nic změnit.

Ve dvojicích byla situace o poznání jednoznačnější, byť 2.J.V.2 vedli po sobotě pouze o ránu. Jejich nedělní výkon +3 byl nejlepším kolem víkendu a po zásluze obhájili pohár v soutěži dvojic.

Co s nimi provedeme příští rok? Najdeme hřiště s černými odpališti? Nebo budeme víc trénovat :-).

Myslím, že Alfrédov posloužil jako dobrý hostitel akce takového formátu, jakou je Zodyhyd Trophy a věřím, že jste si to všichni užili jako já. Alespoň na společné fotografii to tak vypadá :-).

Můj pohled na hru teamu Zodyhyd PNP najdete na: Postak@Golf.

Těšíme se na 13. ročník Zodyhyd Trophy opět za rok, velmi pravděpodobně ve stejném formátu. A Zodyhyd chce pohár zpátky :-)!